Gdynia, Orłowo, Spacerowa

 • Powierzchnia 113
 • Piętro 1 / 2
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

3 999 000 PLN

35 389 PLN / m²

Gdynia, Orłowo, Spacerowa

Unikalny apartament w zachwycającym standardzie

APARTAMENT W GDYNI ORŁOWO – UNIKALNY STYL & NAJWYŻSZY POZIOM WYKOŃCZENIA

Gdynia Orłowo | 800m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Unikalny styl | Dom Inteligentny | Najwyższy poziom wykończenia | Klimatyzacja | 3 m.parkingowe | Garaż podziemny | Komórka lokatorska

Ten luksusowo wykończony apartament jest wyjątkową propozycją dla klientów, którzy szukają nieruchomości nietuzinkowej i jedynej w swojej kategorii.

*****

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:

Ten absolutnie wyjątkowy i unikalny apartament o powierzchni 113m2 w skład którego wchodzi:
* przestronny, luksusowo wykończony salon,
* jadalnia,
* sypialnia z dedykowanym salonem kąpielowym oraz osobną łazienką.
Ten apartament jest niewątpliwie unikalną pozycją na mapie trójmiejskich nieruchomości.

Na osiedlu nad bezpieczeństwem czuwa całodobowa ochrona wyposażona w system monitoringu. W mieszkaniach zainstalowano sygnalizację antynapadową połączoną z ochroną oraz videodomofony.
Na terenie Nowego Orłowa funkcjonuje kompleks fitness tylko dla mieszkańców z salą ćwiczeń, urządzeniami do treningu siłowego i kondycyjnego, sauną oraz sala klubowa ze stołem bilardowym.

STANDARD:

Apartament został wykończony przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Nowoczesny i w pełni funkcjonalny projekt architektoniczny daje poczucie dużej przestrzeni i komfortu. W nieruchomości została położona drewniana podłoga – orzech amerykański, a ściany zostały udekorowane podświetlonym onyksem. Meble ruchome to cenione marki światowych projektantów. Finalnie dodatkowo przyszły lokator będzie miał do swojej dyspozycji system inteligentnego domu (basalte smart home) oraz klimatyzację.

Projektanci:

#patriziagarganti #aquagallery #lebroomlighting #pentalight #arketipo #morosofficial #daniellibeskind #bontempicasa #galottiradice #gubi #sicis #mokadesign #basaltesmarthome #planika #villeroyboch #fantini #glassdesign #hidrobox

LOKALIZACJA:

Inwestycja Nowe Orłowo w wykonaniu znanego trójmiejskiego dewelopera Invest Komfort, położone jest w nadmorskiej części Orłowa. Kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza, cieszyć się plażą, kąpielą, spacerem. Można zapatrzyć się w fale na najstarszym w Europie molo lub usiąść w nadmorskiej kafejce. Nowe Orłowo jest kameralnym osiedlem, które tworzą dwu i trzypiętrowe budynki, przypominając luksusowe wille otoczone ogrodem.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Do nieruchomości przynależne są trzy miejsca parkingowe w hali garażowej oraz dwie komórki lokatorskie płatne dodatkowo (250tys.PLN)

Zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Schowek: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Garaż: 1
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Orłowo

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Zamieszkiwana przez ponad 7 tysięcy mieszkańców jest zadbaną i bezpieczną miejscowością, o atrakcyjnym położeniu nad samym morzem. Zabudowę dzielnicy stanowią przede wszystkim kameralne, niskie, przedwojenne, jak i powojenne - budynki willowe.
Inwestycja: Nowe Orłowo

Nowe Orłowo

W letniskowej części GdyniNowe Orłowo położone jest w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa, pomiędzy ulicą Orłowską a Spacerową. Kilka minut wystarczy, aby dojść na brzeg morza, cieszyć się plażą, kąpielą, spacerem. Można zapatrzyć się w fale na najstarszym w Europie molo lub usiąść w nadmorskiej kafejce. Na świeżym powietrzuPonad Nowym Orłowem…

Nr oferty: 259577

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Adam Dubiella

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.