Portugalia

 • Powierzchnia 266 m²
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia I/2023
 • Stan inwestycji W budowie
 • Typ inwestycji Domy

1 250 000 - 1 370 000 EUR

Portugalia

Belas Clube de Campo Townhouses

BELAS CLUBE DE CAMPO – HISTORIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ

Stworzony w 1997 roku przez André Jordana, Belas Clube de Campo, dla wielu, jest punktem odniesienia w dziedzinie nieruchomości o wysokiej jakości. Belas Clube de Campo łączy różne rozwiązania mieszkaniowe, oferując apartamenty kamienice jak i działki. Ta inwestycja oferuje niezbędne usługi życia codziennego na bardzo wysokim poziomie. Unikalne położenie w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko wszystkich wygód sprawia, że jest to bardzo pożądana inwestycja.

O KLUBIE

Od 25 lat Belas Clube de Campo reprezentuje wysoka klasę i jakość życia.

Dzięki zróżnicowanej ofercie infrastruktury i usług Belas Clube de Campo oferuje wszystko, czego rodziny mogą potrzebować codziennym życiu.

Położony w leśnym parku, w Serra da Carregueira otoczony ponad 1000 hektarów przyrody. Tylko 15 minut od centrum Lizbony, zabytkowej wioski Sintra i plaż Cascais ma najniższą gęstość zaludnienia dzielnicy mieszkalnej w aglomeracji Lizbony.

USŁUGI

 • Monitoring 24 godziny na dobę;
 • Jardim-Escola João de Deus de Belas (szkoła) na poziomie od przedszkola do 6 klasy;
 • Country Club z podstawowymi codziennymi usługami;
 • bogata oferta zajęć sportowych.

Prywatny transfer do stacji metra Colombo

NIERUCHOMOŚĆ

Różne rozwiązania mieszkaniowe:
– mieszkanie,
– kamienice,
– działki pod wille,

I OCZYWIŚCIE – GOLF

Jedno z najbardziej prestiżowych pól golfowych w Portugalii. Mistrzowskie pole golfowe, par 72, 6109 m². Akademia Golfa, jedna z najbardziej rozpoznawalnych w rejonie Lizbony.

NIERUCHOMOŚCI W OFERCIE

Mieszkania

Duże i wygodne balkony pozwalają cieszyć się pięknymi widokami i otaczającą przyrodą. Wielkość mieszkań waha się od jednej do pięciu sypialni, z przestronnymi częściami wspólnymi oraz toaletami. Penthouse’y mają opcję prywatnego basenu. Poza wszystkimi usługami oferowanymi przez osiedle, nowe budynki posiadają część komercyjną, w tym salę fitness, sklep spożywczy i inne niezbędne na co dzień usługi.

Kamienice

Idealne dla rodzin i najczęściej przez nie wybierane. Kamienice są rozwiązaniem dla rodzin (i nie tylko) które cenią sobie na co dzień kontakt z przyrodą. Kamienice mają wyrafinowaną bryłę, która wtapia się w otaczający krajobraz. Zastosowane sa tutaj najbardziej innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, aby poprawić jakość życia mieszkańców. Kamienice dysponują czterema przestronnymi pokojami en suite, wewnętrznym dziedzińcem, ogrodem i prywatnym basenem.

Działki

Poszczególne działki dają możliwość wykonania projektu „skrojonego na miarę” zgodnie z resortowymi regulacjami wielkości i przestrzeni. Działki dostępne są w rozmiarach od 600 m2 do 1600 m2. Przyjmujemy projekty indywidualne i akceptujemy architektów zewnętrznych.

Nr oferty: 27789

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.