Portugalia

 • Powierzchnia 87 - 208
 • Pokoje 2 - 4
 • Data zakończenia IV/2024
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

340 000 - 950 000 EUR

3 909 - 4 568 EUR / m²

Portugalia

Del Mar Waterfront

DEL MAR WATERFRONT – ZUPEŁNIE NOWA INWESTYCJA, ŚWIETNA LOKALIZACJA Z WIDOKIEM NA OCEAN

Zaprojektowany abyś mógł cieszyć się portugalskim, pełnym relaksu stylem życia, z ciepłą pogodą świetnej lokalizacji Algarve – Olhão the Del Mar. Apartamenty Del Mar Waterfront na nabrzeżu mają wszystkie warunki, abyś mógł przeżyć to niezapomniane chwile w tym niezwykłym miejscu. Usytuowany w sąsiedztwie mariny – „Marina de Olhão” Inwestycja Del Mar to 118 jednostek rozmieszczonych w czterech częściach apartamentowych, na pięciu piętrach – a na każdym apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami. Wszystkie z prywatnymi balkonami, dzięki czemu można korzystaj z morskiej bryzy i dużej ilości naturalnego światła
Condominium posiada kilka wspólnych przestrzeni dla mieszkańców i ich rodzin, z prywatną przestrzenią zieleni, lobby, siłownią, czterema odkrytymi basenami, jednym wewnętrznym oraz prywatnym parkingiem.

NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:

• Prywatne condominium z 118 apartamentami
• Parking
• Apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami
• Siłownia
• 4 baseny zewnętrzne
• 1 basen kryty

• Przechowalnia bagażu

 

Kilka słów o lokalizacji..

Nowa inwestycja zlokalizowana jest w sąsiedztwie „Marina de Olhão”, pięknym porcie położonym zaledwie kilka kroków od centrum tego malowniczego portugalskiego miasta. Pokazując prawdziwe Algarve, Olhão oferuje wspaniałe krajobrazy, niesamowite owoce morza i doskonałe tereny do żeglowania, zaledwie 15 minut od lotniska w Faro.

 

WAŻNE INFORMACJE:

Apartamenty dostępne w następujących przedziałach:

1 sypialnia od 340.000 EUR
1+1 sypialnia od 430.000 EUR
2 sypialnie od 480.000 EUR
3 sypialnie od 950.000 EUR

 

Warunki płatności:

Opłata rezerwacyjna 15.000 EUR
Umowa przedwstępna (PSPA) 20%
Płatności na poszczególnych etapach budowy:
Faza 1: 20%
Faza 2: 10%
Faza 3: 20%
Umowa końcowa deweloperska: 30%

 

Szacowany czas budowy: rozpoczęcie około stycznia 2022, zakończenie 4Q 2024.

Nr oferty: 28479

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.