Hiszpania

 • Powierzchnia 69 - 90
 • Data zakończenia III/2022
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

955 000 - 1 550 000 EUR

13 841 - 17 223 EUR / m²

Hiszpania

Delfin Tower

Delfín Tower to nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany w Benidormie, tuż przy piaszczystej plaży. 98-metrowy wieżowiec stylowo góruje nad otoczeniem, stając się jednym z najbardziej charakterystycznych punktów miasta. 

Budynek

Począwszy od podwójnie zakrzywionej fasady, aż po wyniesienie w stosunku do brzegu morza i promenady, ten budynek jest pełen szczególnych cech, które wyróżniają go spośród innych kompleksów w okolicy. Ogromną zaletą są atrakcyjne części wspólne (w tym wewnętrzny basen z widokiem na morze) oraz malownicze widoki, jakie rozciągają się z okien i tarasów apartamentów. Wysokie na 9 metrów lobby jest uzupełnione o elementy zaprojektowane wyłącznie dla Delfín Tower. Wykorzystując imponującą wysokość lobby, po jednej z jego stron, na poziomie antresoli, znajduje się nowoczesna siłownia, gdzie można połączyć wysiłek fizyczny ze spokojem wynikającym z widoków na plażę i morze. Zakres usług i obszarów wspólnych uzupełnia podgrzewany znajdujący się na 19 piętrze basen, gdzie słowo „relaks” nabiera nowego znaczenia.

Apartamenty

Każdy z apartamentów posiada imponujący taras, z którego można podziwiać morze, plażę i malownicze zachody słońca. Dzięki lokalizacji budynku żadna bariera wizualna nie stanie pomiędzy Tobą a plażą. Każdy jest także wyposażony w system automatyki domowej
zapewniający dostosowania parametrów temperatury, oświetlenia, wilgotności i wentylacji do potrzeb w danej chwili. Umożliwia także sterowanie żaluzjami, roletami i połączeniem z wideofonem. W momencie oddania apartamenty będą kompletnie wykończone i wyposażone w:

 • ceramikę sanitarną Grohe lub podobną, z certyfikatem Water Label;
 • baterie Grohe lub podobne, z certyfikatem Water Label.
 • w sprzęt kuchenny z blatami roboczymi i dopasowanymi półkami z bardzo trwałej porcelany.

Przyjazne środowisku rozwiązania

Dzięki unikalnemu projektowi fasady wieża optymalizuje wentylację i ochronę przeciwsłoneczną we wszystkich porach roku. Skutkuje to 
oszczędności od 33 do 39% w emisji CO2. Wbudowanie armatury sanitarnej, baterii i urządzeń elektrycznych o najwyższych standardach energetycznych doprowadziły do 40% redukcji zużycia wody w każdym
apartamencie. W skład terenów zielonych wchodzą rodzime rośliny, które wymagają mniejszego nawadniania i które wraz z systemami ponownego wykorzystania i magazynowania wody deszczowej doprowadziły do imponującej 50% redukcji zużycia wody.
Budynek jest wyposażony w innowacyjny system zarządzania odpadami i segregacji, co daje 70% oszczędności w kosztach gospodarki odpadami. Wszystkie windy posiadają systemy regeneracji energii. Oszczędności pozwala wygenerować także technologia LED używana w całym oświetleniu wewnętrznym i zewnętrznym budynku.

Nr oferty: 30198

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.