Portugalia

 • Powierzchnia 336 - 346
 • Data zakończenia II/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 600 000 - 1 750 000 EUR

4 762 - 5 058 EUR / m²

Portugalia

Juso Prime Villas

Juso Prime Villas to 5 nowoczesnych willi z doskonałą jakością konstrukcji i wykończenia.

Wszystkie wille składają się z dwóch pięter z dodatkową piwnicą i wyróżniają się wspaniałą ekspozycją słoneczną, zapewniającą dużą ilość naturalnego światła. Każda willa posiada prywatny ogród o powierzchni od 232 m2 i 402m2. Jest wyposażona także w ogrzewanie podłogowe i instalację fotowoltaiczną. Uwagę przykuwa znakomita jakość wykończeń i troska o każdy detal.

Na parterze znajdują się:

 • przedpokój,
 • duży salon z przestronnym tarasem i bezpośrednim dostępem do basenu zorientowanego na południe,
 • w pełni wyposażona kuchnia,
 • łazienka dla gości,

Pierwsze piętro zajmują:

 • dwie sypialnie dla gości, każda z własną łazienką;
 • główna sypialnia z szafą w zabudowie, własną łazienką i wyjściem na taras.

Na najniższej kondygnacji znajduje się pralnia, łazienka, a także garaż z miejscem na 3 samochody.

Przewidywany termin zakończenia budowy 2 kwartał 2023 roku.

OKOLICA

Inwestycja Juso Prime Villa znajduje się w Aldeia de Juso, doskonałej i spokojnej dzielnicy mieszkalnej. Pełna infrastruktura handlowo – usługowa (apteka, supermarket, stomatolog, siłownia etc.) znajduje się w odległości minutowego spaceru. Aby dotrzeć do Praia do Guincho potrzeba 5-miutowej podróży samochodem, a do centrum Cascais – 10 minutowej.

Nr oferty: 29448

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.