Portugalia

 • Powierzchnia 133 - 326
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

830 000 - 5 000 000 EUR

6 241 - 15 338 EUR / m²

Portugalia

Palacio Santa Clara

PALACIO SANTA CLARA

Ta wspaniała XIX-wieczna posiadłość, która przez ponad 200 lat należała do portugalskiej marynarki wojennej, wychodzi na Campo de Santa Clara na zachodniej fasadzie, z przepięknym widokiem na rzekę Tag.

Położona w jednej z najbardziej malowniczych i wciągających dzielnic Lizbony, Santa Clara wznosi się nad kolorowymi alejkami Alfamy, oferując miejsce w pierwszym rzędzie z najlepszym widokiem na rzekę w mieście.

Opracowany przez architekta Samuela Torres de Carvalho, projekt utrzyma powierzchnię chodnika, około 4533 m², poprzez wyburzenie kilku brył wybudowanych na ulicy w XX wieku, co da początek nowym konstrukcjom i ogromnemu ogrodowi z widokiem na Tag.

Inwestycja

Palacio Santa Clara znajduje się głęboko w historycznym sercu miasta – 32 współczesne apartamenty mieszkalne dzielą ten sam adres i styl z hotelem Standard Lisboa.

Apartamenty Palacio Santa Clara dostępne są w układach 1-4 sypialni i powierzchni do 314m2. Apartamenty Santa Clara charakteryzują się współczesnym designem, naznaczonym prostymi liniami, otwartą architekturą i wykwintnym smakiem.

Palacio Santa Clara I

Palacio Santa Clara I oferuje 10 przestronnych apartamentów o powierzchni od 163m2 do 348m2 dla bliźniaków z 3 sypialniami i bliźniaków z 4 sypialniami. Obszerne i obszerne apartamenty Palacio Santa Clara I utrzymane są w kojących, jasnych, pastelowych tonacjach, które idealnie pasują do jego minimalistycznej koncepcji.

Palacio Santa Clara II

Całkowicie odnowiony, wspaniały XIX-wieczny budynek, w którym znajduje się 14 apartamentów – głównie jedno- i dwupokojowe, z 3 i 4 sypialniami również w dupleksach. Z powierzchniami od 59m2 do 250m2 Palacio Santa Clara II obsługuje wszystkie dziedziny życia.

Palacio Santa Clara III

Palacio Santa Clara III oferuje 8 wspaniałych apartamentów tylko w konfiguracji 2-3 sypialni i powierzchni od 151m2 do 182m2.
Efektowne wizualnie przestrzenie wspólne, jednocześnie zabawne i odważne, bardzo w guście sąsiedniego hotelu, ustępują miejsca spokojnym i pielęgnującym apartamentom, w których dominują kojące kolory i drewniane powierzchnie. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o Twoim codziennym życiu, skupiając się na najwyższym komforcie.

Nr oferty: 29778

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.