Portugalia

 • Powierzchnia 47 - 433
 • Piętra 1 - 4
 • Pokoje 1 - 6
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

268 000 - 2 500 000 EUR

5 672 - 5 781 EUR / m²

Portugalia

Paramount

„Paramount” znajduje się w małym miasteczku Dafundo. W miasteczku, które znalazło miejsce w twórczości kilku pisarzy – Eça de Queiroz, Aquilino Ribeiro, Almeida Garrett – którzy chwalili Dafundo za słynną plażę, tętniącą życiem promenadę i opisywali Dafundo jako eleganckie miejsce turystyczne z dobrą atmosferą.

Inwestycja „Paramount” zajęła miejsce starej drukarni Dafundo. Projekt został stworzony przez Atelier de Arquitetura GAVINHO, zainspirowany stylem SOHO, miał na celu przekształcić opuszczony budynek w awangardową zabudowę, przywracając blask długiej historii działalności społeczno-kulturalnej w okolicy.

Nowa inwestycja utrzyma strukturę elewacji, zachowując przeszłość budynku i odnowi jego wygląd zewnętrzny. „Paramount” obejmie 65 luksusowych apartamentów, 5 dwupiętrowych willi oraz trzypiętrową rezydencję.

Zachowując swoje modernistyczne cechy, projekt na nowo definiuje pojęcie luksusu.”Paramount” jest świadectwem reinwencji i przebudowy w obszarze nieruchomości, gdzie historia i nowoczesność współistnieją w ponadczasowej przestrzeni.

 

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 42944

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
792596 Apartament 6 4 198 m² 1 369 000 EUR Zobacz ofertę
874429 Apartament 2 4 169 m² 1 136 000 EUR Zobacz ofertę
900939 Apartament 4 3 105 m² 593 000 EUR Zobacz ofertę
957536 Apartament 3 1 73 m² 446 000 EUR Zobacz ofertę
311444 Apartament 1 1 47 m² 268 000 EUR Zobacz ofertę
200794 Apartament 2 1 53 m² 318 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.