Portugalia

 • Powierzchnia 357 - 357
 • Data zakończenia I/2020
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

2 700 000 - 2 700 000 EUR

7 564 - 7 564 EUR / m²

Portugalia

Penthouse Portimao

Przestronny penthouse położony w jednej z najlepszych w Portimao lokalizacji – tuż przy plaży Praia da Rocha. Zlokalizowany na ostatniej kondygnacji nowoczesnego apartamentowca zapewnia spektakularne panoramiczne widoki na ocean i panoramę miasta.

Całkowicie wykończony, wyposażony w oświetlenie, klimatyzację i stałą zabudowę składa się z 5 sypialni, 6 łazienek oraz przestronnego salonu z aneksem kuchennym. Do nieruchomości przynależy także duży balkon, przestronna, zamykana przestrzeń garażowa oraz taras na dachu z prywatnym basenem.
Penthouse świetnie sprawdzi się jako drugi dom oraz przynoszący atrakcyjne zyski produkt inwestycyjny.

Nr oferty: 35127

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.