Portugalia

 • Powierzchnia 60 - 215
 • Data zakończenia I/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

710 000 - 730 000 EUR

11 834 - 3 396 EUR / m²

Portugalia

Trigo

Trigo to kompleks klimatycznych apartamentów zlokalizowany w sercu Lizbony. Oferuje 13 apartamentów na pięciu piętrach, w tym elegancki apartament na poddaszu z dwuspadowym dachem z widokiem na rzekę. Powierzchnie wynoszą od 60m2 do 215m2, z układami od kawalerek po mieszkania z 3 sypialniami i 4 lokale usługowe.

Klasyczna elegancja według współczesnych standardów i najwyższej klasy materiały.

Apartamenty zostały zaprojektowane jako współczesna wersja pombalińskiego funkcjonalizmu. Płynne przestrzenie z wysokimi sufitami i brak korytarzy czynią prostotę zaletą.

Przestrzenie są pomysłowo wykorzystane do maksimum, z licznymi wygodnymi i eleganckimi aranżacjami, od boazerii po otwarte wnęki w ścianie. Łuki i składane przeszklone drzwi wyróżniają i integrują dobrze oświetlone środowiska, w których lambrekiny osadzone w podwieszanych sufitach o zakrzywionych krawędziach ożywiają grę światła przez okna.

To właśnie światło, wpadając przez wysokie okna balkonowe, mansardowe i świetliki wyryte w typowych wnękach okiennych typu Pombaline nadaje wnętrzom wyjątkowego charakteru.

Nr oferty: 29672

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.