Portugalia

 • Powierzchnia 321 - 337
 • Data zakończenia IV/2022
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

6 500 000 - 6 600 000 EUR

20 250 - 19 585 EUR / m²

Portugalia

Villa Maria Pia

Położony w Monte Estoril, nad morzem, dawny Holiday Chalet Rainha D. Maria Pia dał początek bezprecedensowemu projektowi – Villa Maria Pia. Villa Maria Pia to wspaniałe połączenie nowoczesności z historią podkreślone w każdym szczególe budynku. Dzięki unikalnemu położeniu, bliskości infrastruktury handlowo-usługowej oraz nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym zapewnia wyjątkowe warunki do życia, odpoczynku i korzystania z uroków jednego z najpiękniejszych miejsce w całej Europie.

INWESTYCJA

Villa Maria Pia to kompleks 14 unikalnych apartamentów, podzielonych między Chalet i dwa budynki o nowoczesnych liniach z basenem i spa, prywatnym parkingiem i terenami rekreacyjnymi. Starannie dobrane wykończenia, najlepsze materiały i dopracowane do perfekcji detale przemieniły pełną historii willę  w nowoczesną, wygodną i funkcjonalną przestrzeń. Dzięki wyjątkowej lokalizacji, przestronnym tarasom i szerokim oknom zapewnia malownicze widoki i stały dopływ światła dziennego

LOKALIZACJA

Villa Maria Pia znajduje się 50 metrów od plaży Tamariz, 25 minut od centrum Lizbony i 5 minut od Cascais. Z willi roztacza się panoramiczny widok na morze i zatokę Cascais.

Nr oferty: 29460

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.