Warszawa, Praga-Południe, Międzynarodowa

 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Warszawa, Praga-Południe, Międzynarodowa

Villa Onyx

KOMFORTOWE APARTAMENTY NA ZIELONEJ SASKIEJ KĘPIE.
LOKALIZACJA
Dzięki wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Saskiej Kępie, mieszkania oferowane w ramach inwestycji są najlepszym wyborem dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia w zielonej lokalizacji blisko centrum Warszawy.

Pobliski Park Skaryszewski, wpisany do rejestru zabytków, często określany jest jako najpiękniejszy i najlepiej utrzymany w Polsce. To znakomite miejsce do uprawiania sportu i wypoczynku na łonie natury.

INWESTYCJA

Modernistyczna Villa Onyx, zbudowana przy użyciu szlachetnych materiałów najwyższej jakości, mieści 27 apartamentów. Jest to idealne miejsce do zamieszkania, ale również doskonale sprawdzi się jako inwestycja pod apartamenty hotelowe.

Wszystkie mieszkania w ramach tej inwestycji są przestronne, wysokie na 3m i łatwe w aranżacji. Lokale wyposażone są w wysokie drewniane okna, posiadają przestronne tarasy, a także systemowe rozwiązania w zakresie klimatyzacji oraz ogrzewanie kanałowe.

W podziemiach znajdują się dedykowane miejsca postojowe i komórki lokatorskie.

————————————

Villa Onyx is a quiet residence prestigiously located in the heart of the avant-garde Saska Kepa.

Contemporary design and elegant furnishings inside and on the outside: natural stone facade,
granite walls in refined common spaces.

The development accommodates 28 apartments.
Situated nearby is Skaryszewski Park with vast recreational and walking areas. Reputable
restaurants and cosy cafes proliferate in the neighbourhood. The city centre can be easily reached via Poniatowskiego Bridge or by various means of public transport: underground, bus or tram.

Investment details:
Discreet location in an artistic quarter, contemporary design, neighbouring green areas, numerous communication routes to the city centre, well communicated with the centre.

Local infrastructure:
Park, restaurants, cafes, shops, services, National Stadium, schools, preschools, underground,
bus, tram.

If you are interested in a property within this investment, whether for rent or for sale, do not
hesitate to contact us at

Partners International
Premium Real Estate Agency.

Our real estate
agents will assist you with the highest level of expertise.

Nr oferty: 1409

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.