Warszawa, Praga-Południe, Walewska

 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

Warszawa, Praga-Południe, Walewska

Walewska Residence

LOKALIZACJA
Walewska Residence to kameralny apartamentowiec, którego lokalizacja zapewnia łatwość w korzystaniu z uroków i zalet Saskiej Kępy, a jednocześnie pozwala na szybki dojazd do Śródmieścia Warszawy.

W pobliżu inwestycji znajduje się najmodniejsza ostatnio dzielnica Warszawy – Saska Kępa, a także Stadion Narodowy. Przy ul. Francuskiej cały czas otwierają się najróżniejsze restauracje i kawiarnie – każdy znajdzie przynajmniej kilka miejsc, które go zauroczą. Życie tętni tu nieprzerwanie, ale w rytmie dużo spokojniejszym niż po zachodniej stronie Wisły. To miejsce, które pozwala odetchnąć i zachować zdrowy dystans do otaczających problemów dnia codziennego.

O INWESTYCJI
W inwestycji na pięciu kondygnacjach znajdą się 43 apartamenty o powierzchni od 33,8 do 122 mkw. Ich atutem są przydomowe ogródki lub 3,6 metra wysokości oraz ogromne tarasy, z których będzie roztaczał się widok na stolicę.

STANDARD
Architektura budynku poprzez swoją formę i użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych uczyni go szlachetnym i ponadczasowym. Wokół inwestycji zostaną starannie rozplanowane elementy zagospodarowania terenu, które nadadzą mu dodatkowej lekkości. W podziemnym garażu znajdą się 42 miejsca postojowe oraz jedno dodatkowe na zewnątrz.

Nr oferty: 1420

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.