Portugalia

 • Powierzchnia 88 - 88
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

560 000 - 560 000 EUR

6 364 - 6 364 EUR / m²

Portugalia

Willa Pestana

Willa T1 + 2 z prywatnym basenem znajduje się na terenie zamkniętego resortu położonego między miejscowościami Carvoeiro i Ferragudo. Od najbliższej plaży dzieli ją jedynie 12-minutowy spacer, a od centrum Ferragudo z restauracjami, kawiarniami i malowniczymi uliczkami – 5 minut jazdy samochodem. W pobliżu znajdują się także fantastyczne pola golfowe.

Nieruchomość o współczesnej architekturze składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łazienką i garderobą, dodatkowej łazienki oraz dwóch dodatkowych pokoi, które mogą pełnić funkcje gabinetu, pokoju dziecięcego czy biblioteki.  Salon z dużymi oknami zapewnia poczucie przestrzeni i stały dopływ naturalnego światła, a kompletnie wyposażona kuchnia i łazienki są w pełni przygotowane do użytkowania. Ogromną zaletą jest prywatny basen i widok na chronione tereny zielone.

Nieruchomość może być wykorzystywana jako dom wakacyjny przez cały rok lub jako inwestycja. 

W przyszłości na terenie kompleksu powstanie także restauracja, bar, plac zabaw dla dzieci, a teren będzie zamknięty i chroniony.

s

Nr oferty: 35418

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.