Óbidos, Vau, Vau

 • Powierzchnia 92
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

330 000 EUR

3 589 EUR / m²

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Villa, 151 mkw (powierzchnia użytkowa brutto), z ogrodem i basenem, w Bom Sucesso Resort, w Óbidos.Składa się z dwóch pięter i wyróżnia się posiadaniem 41 mkw salon z wysokim sufitem i okna dostępu do 19 mkw taras, które towarzyszą wysokości sufitu. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt AGD firmy BOSCH. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, z których jedna jest apartamentem. Dom posiada 3 łazienki, z których dwie są pełne łazienki.Dom z projektu architektonicznego Madalena Cardozo Menezes i Francisco Teixeira Bastos ma dostęp do basenu i ogrodu działki, na której się znajduje.Bom Sucesso Resort ma 24-godzinny serwis bezpieczeństwa. Jest to wyjątkowy projekt, o powierzchni 160 hektarów, podpisany przez 23 uznanych na świecie architektów, wśród nich Pritzkers Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym, zaprojektowanym przez Donalda Steela, oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie zaplanowano na 2022 r. Akademia golfa, SPA, siłownia, klub dla dzieci, opieka nad dziećmi, a nawet dom klubowy z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługami zarządzania właścicielami. Ośrodek posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballa, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, salę imprez i lądowisko dla helikopterów. Ośrodek Bom Sucesso znajduje się 80 km od Lizbony i 14 minut od historycznej, średniowiecznej i zachowanej wioski Óbidos.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 61234

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.