Óbidos, Vau, Vau

 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

320 000 EUR

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 2 sypialniami o powierzchni 100 m2 brutto, umieszczona w kondominium Bom Sucesso Resort, w Óbidos. Współczesna architektura autorstwa architekta Nuno Graça Moura, willa z dużą ilością naturalnego światła, składa się z dwóch apartamentów o powierzchni 17 m2 i 13 m2, ze szczególnym uwzględnieniem każdego z nich, posiadającego zewnętrzne patio o powierzchni 10 m2. Salon i jadalnia 32 m2, połączone z kuchnią 13 m2, zarówno z widokiem na pole golfowe i skierowane na patio z piecem opalanym drewnem, zadaszony obszar 51m2 i odkryte z 15 m2. Posiada również prywatny ogród o powierzchni 68 m2, hol wejściowy z szafą i pralnią. Posiada również duży ogród zewnętrzny i wspólny basen.Bom Sucesso Resort korzysta z 24-godzinnej ochrony. Jest to wyjątkowy projekt, z 160 hektarami i podpisem 23 uznanych na całym świecie architektów, wśród których są zwycięzcy Pritzkera Siza Vieira, Souto Moura i David Chipperfield. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym, zaprojektowanym przez Donalda Steela oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie planowane jest na 2023 rok. Można tu korzystać z Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, a także, domu klubowego, z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługą zarządzania właścicielami. Posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballu, pole do gry wieloosobowej, plac zabaw dla dzieci, sala imprez i helipad.Bom Sucesso Resort jest 10 minut jazdy od historycznej średniowiecznej i zachowanej miejscowości Óbidos, obok Lagoa de Óbidos i 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso. Obiekt znajduje się 1 godzinę drogi od Lizbony i lotniska Humberto Delgado.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 70293

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.