Óbidos, Vau, Vau

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

350 000 EUR

3 018 EUR / m²

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 3 sypialniami, 138 m2 (powierzchnia użytkowa brutto), położona na działce o powierzchni 1.013 m2, z parkingiem i terenem zewnętrznym, zaprojektowana przez Madalenę Cardoso Menezes i Frederico Teixeira, w Bom Sucesso Resort , w Óbidos. Po wejściu do domu znajduje się duży salon, pokój z dostępem do jadalni oddzielonej kilkoma schodami, kuchnia ma również dostęp do tarasu elewacji, dwie sypialnie, łazienka i jeden master suite, wszystkie z niesamowitymi widokami. Parking w obszarze, który służy również jako dostęp do wspólnego basenu. Bom Sucesso Resort to wyjątkowy projekt, o powierzchni 160 hektarów, podpisany przez 23 uznanych na całym świecie architektów, wśród nich Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym, zaprojektowanym przez Donalda Steela, oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie planowane jest na 2022 rok. Istnieje możliwość dostępu do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, a nawet domu klubowego z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługą zarządzania właścicielami. Posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballu, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, salę imprez i lądowisko dla helikopterów. Bom Sucesso Resort znajduje się 80 km od Lizbony i 14 km minut od historycznej, średniowiecznej i zachowanej miejscowości Óbidos.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: 59467

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.