Óbidos, Vau, Vau

 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

350 000 EUR

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 2 sypialniami, dwupoziomowa, 128,46 m2 (powierzchnia brutto) z zamykanym garażem na 2 samochody w zamkniętej społeczności Bom Sucesso Resort z prywatną ochroną 24 godziny na dobę. Willa składa się z 2 sypialni z łazienką na piętrze 1 i ogrodu zimowego. Na piętrze 0 znajduje się łazienka dla gości, kuchnia o powierzchni 13,60 m2 w pełni wyposażona w urządzenia Bosch, pralnia o powierzchni 3 m2, ogród zimowy o powierzchni 18,50 m2 i salon o powierzchni 36,50 m2 z kominkiem prowadzący do prywatnego ogrodu o powierzchni 26,70 m2. Odwracalna klimatyzacja do ogrzewania i chłodzenia oraz podgrzewane wieszaki na ręczniki w łazienkach. Projekt zaprojektowany przez architekta João Falcão Camposa obejmuje również zamykany garaż o powierzchni 34 m2 na 2 samochody i znajduje się na zamkniętym osiedlu z ogrodem i basenem z widokiem na pole golfowe i lagunę Óbidos. Ośrodek Bom Sucesso Resort objęty jest całodobową ochroną. Jest to wyjątkowy projekt o powierzchni 160 hektarów podpisany przez 23 uznanych na całym świecie architektów, w tym Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez Donalda Steela oraz 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie zaplanowano na 2023 rok. Istnieje możliwość dostępu do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, a nawet domu klubowego z restauracją i barem, pralnią, sklepem spożywczym i usługami zarządzania właścicielami. Posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballa, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, salę imprezową i lądowisko dla helikopterów. Ośrodek Bom Sucesso Resort znajduje się 14 minut jazdy od zabytkowego, średniowiecznego i zachowanego miasta Óbidos, obok laguny Óbidos i 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso. W odległości 5 minut od obiektu znajduje się międzynarodowa szkoła Brave Generation School, a w odległości 30 minut – międzynarodowa szkoła Torres Vedras. Odległość od Lizbony wynosi godzinę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Alarm

Nr oferty: 70499

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.