Óbidos, Vau, Vau

 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

320 000 EUR

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 2 sypialniami, 119 m2 (powierzchnia brutto) i garażem, na zamkniętym osiedlu Bom Sucesso Resort w Óbidos. Zaprojektowana przez architekta Nuno Graça Moura, składa się z dwóch apartamentów z dostępem do prywatnego patio, które zapewnia willi dużo naturalnego światła. Salon (28 m2) z kominkiem i kuchnią (12 m2), z dostępem do prywatnego patio o powierzchni 48 m2, wychodzącego na wspólny ogród kondominium, ze wspólnym basenem. Willa obejmuje również zamykany garaż o powierzchni 37 m2 z dostępem od wewnątrz willi. Bom Sucesso Resort to wyjątkowy projekt o powierzchni 160 hektarów, podpisany przez 23 uznanych na całym świecie architektów, w tym Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez Donalda Steela. Łatwy dostęp do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, domu klubowego z restauracją i barem, pralni, sklepu spożywczego i usług zarządzania właścicielami. Ośrodek dysponuje czterema kortami tenisowymi, dwoma kortami do padla, boiskami do piłki nożnej i paintballa, boiskiem wielofunkcyjnym, placem zabaw dla dzieci, salą konferencyjną i lądowiskiem dla helikopterów. Bom Sucesso Resort znajduje się 5 minut jazdy od plaż Rei Cortiço i 10 minut od historycznej średniowiecznej i zachowanej wioski Óbidos, obok laguny Óbidos. Odległość od Lizbony i lotniska Humberto Delgado wynosi 1 godzinę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 72090

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.