Óbidos, Vau, Vau

 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

320 000 EUR

Óbidos, Vau, Vau

Villa Óbidos Vau

Willa z 2 sypialniami, 251 m2 (powierzchnia brutto budynku), 119 m2 (powierzchnia brutto) i 132 m2 (powierzchnia zależna brutto), w zamkniętej społeczności Bom Sucesso Resort, z 24-godzinną ochroną, w Óbidos. Willa, zaprojektowana przez architekta Nuno Graça Moura, wyróżnia się posiadaniem dwóch sypialni en suite, 28 m2 salonu z kominkiem i 12 m2 kuchni, które mają dostęp do prywatnego 48 m2 patio, stojącego przed ogrodem kondominium, gdzie jest również dostęp do wspólnego basenu, ogrodu i 37 m2 garage.The Bom Sucesso Resort to wyjątkowy projekt, z 160 hektarami, podpisany przez 23 uznanych na całym świecie architektów, wśród nich Pritzker Souto Moura i Siza Vieira. Wyróżnia się 18-dołkowym polem golfowym zaprojektowanym przez Donalda Steela i 5-gwiazdkowym hotelem, którego ukończenie planowane jest na 2022 rok. Łatwy dostęp do Akademii Golfa, SPA, siłowni, klubu dla dzieci, opieki nad dziećmi, domu klubowego z restauracją i barem, pralni, sklepu spożywczego i usługi zarządzania właścicielami. Posiada cztery korty tenisowe, dwa korty do padla, boiska do piłki nożnej i paintballu, boisko wielofunkcyjne, plac zabaw dla dzieci, salę imprez i helipad.The Bom Sucesso Resort znajduje się w odległości 14 minut jazdy od zabytkowego, średniowiecznego i zachowanego miasta Óbidos w pobliżu Lagoa de Óbidos i 5 minut od plaż Rei Cortiço i Bom Sucesso oraz 15 minut od międzynarodowej szkoły Brave Generation w Caldas da Rainha. Tylko 1 godzina od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: 69048

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.