Head of Tricity Branch Office

Jakub Zarzecki

Doświadczenie

Posiada 11-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości.

Swoją przygodę w branży rozpoczął pracując u największego brokera w Polsce, gdzie sukcesy i skuteczność otwierały kolejne ścieżki awansu.

Prowadził trójmiejski oddział międzynarodowej marki premium. W ostatnim czasie związany z branżą deweloperską, gdzie pełnił funkcję dyrektora sprzedaży.

Kwalifikacje

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Ukończył studia podyplomowe z wyceny nieruchomości oraz posiada zawodową licencję pośrednika (nr 27284).

Zainteresowania

Miłośnik podróżowania połączonego z odkrywaniem nowych smaków kuchni regionalnych.

Oferty

Rynek pierwotny

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.