Portugalia, Lisboa, Lisbon

 • Powierzchnia 76 - 144
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

690 000 - 1 070 000 EUR

9 079 - 7 431 EUR / m²

Portugalia, Lisboa, Lisbon

Ducato

Wyobraź sobie to: miejsce jak z marzeń, świat wygód w zasięgu ręki i całodobowa obsługa concierge.

Przy historycznej alei Duque de Loulé w Lizbonie znajduje się najbardziej niezwykłe, wyjątkowe miejsce. Połączenie nowoczesności, inspirowane wspomnieniami z przeszłości, tworzące idealne miejsce do życia dla ludzi ceniących luksus i twardo stąpających po ziemi.

DUCADO 39 oferuje apartamenty o różnej wielkości, od 1 do 5 sypialni, z naciskiem na optymalizację przestrzeni życiowej. Dodatkowo każdy apartament posiada miejsce parkingowe, co w Lizbonie nie jest często spotykanym udogodnieniem. Dzięki najwyższej jakości materiałom wybranym do wykończenia i wyjątkowemu otoczeniu, zapewnia on najbardziej wyjątkowy standard miejskiego życia.

Elementy wykończenia:
Lekki industrialny wystrój high-end
Duże jasne szare płytki (80X80) LUB betonowa podłoga
Nowoczesne elementy oświetleniowe
Beton w kuchni połączony z ciemniejszym kolorem i wykończeniami drewnianymi
Beton i ciemne drewno w łazience i kuchni
Biały / jasnoszary / biały + brązowa skóra
Elementy z drewna i słomy

Nr oferty: 30471

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

agent-nieruchomosci-magdalena-czechowska

Magdalena Czechowska

International Cooperation Specialist

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.