Portugalia

 • Powierzchnia 210 - 335
 • Data zakończenia III/2023
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 750 000 - 4 850 000 EUR

8 334 - 14 478 EUR / m²

Portugalia

South Chiado

Apartamenty przy South Chiado, oferują komfort i luksus, i umozliwiaja swoim mieszkańcom cieszyć się tym, co najlepsze w Lizbonie. Są one idealną bezpieczną przystanią, w której możesz zrealizować swoje plany i marzenia.

Usytuowanie budynku zachęca rodziny do skorzystania z tej oferty, ponieważ wszystkie niezbędne udogodnienia są w zasięgu ręki. Gastronomia, zakupy, transport, ogrody i parki… łączą się, aby zaoferować Ci życie pełne dobrych wyborów i nieskończonych możliwości. Otoczony najlepszymi restauracjami, barami i tarasami; sklepy i atrakcje kulturalne; styl życia, który inspiruje South Chiado, doskonale reprezentuje dzisiejszą Lizbonę.

Odkryj klasyczne piękno Lizbony w nowym świetle jakie prezentuje inwestycja South Chiado. Zaktualizowany do współczesnego stylu i komfortu, budynek charakteryzuje się klasycznym ale i modernistycznym stylem pełnym uroku i ciepła stworzonym przez Marques de Pombal w XVIII wieku.

Nr oferty: 30489

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.